NTFY kod rabatowy Nice To Fit You Lipiec 2024 – mic006

mic006 Nice To Fit You kod rabatowy 5% na każde zamówienie diety pudełkowej. Skorzystaj z kodu rabatowego NTFY i ciesz się tańszymi posiłkami.

nice to fit you kod rabatowy

Jak działa kod rabatowy NTFY:

Kod rabatowy NTFY pozwala obniżyć cenę całego zamówienia o 5%. Należy wpisać, przy składaniu nowego zamówienia w polu „Kod rabatowy:” kod mic006 , a następnie zatwierdzić go klikając przycisk „Aktywuj” .

Kod rabatowy NTFY ❤️:

Kod rabatowy Nice To Fit You ⭐mic006⭐ jest wielokrotnego użytku! Oznacza to, że możesz używać go przy każdym kolejnym zamówieniu (zawsze obniży całe zamówienie o 5% jego wartości). Ponadto pamiętaj że Nice To Fit You to pełna personalizacja diety! Wygodnie planuj i zmieniaj dni dostaw, wybieraj menu na podstawie zdjęć dań.

Nice To Fit You kod rabatowy:

NTFY kod rabatowy mic006 pozwala zaoszczędzić Ci pieniądze na każdym zamówieniu, a jak powszechnie wiadomo dieta pudełkowa nie należy do najtańszych – dlatego warto skorzystać z rabatu ntfy i obniżyć cenę zamówienia.

Nice to fit you cathering

Sposób użycia kodu rabatowego i uzyskania zniżki przez przeglądarkę internetową:

 • Wejdź na stronę NTFY i kliknij przycisk „Zamów dietę”:
zamówienie nice to fit you aplikacja webowa
 • Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto:
rejestracja nice to fit you aplikacja webowa
 • Po zalogowaniu kliknij przycisk „Nowa dieta” :
nowa dieta nice to fit you aplikacja webowa
 • Dokonaj konfiguracji diety:
konfiguracja diety nice to fit you aplikacja webowa
 • W polu „Kod rabatowy” wpisz „mic006” i kliknij przycisk „AKTYWUJ”:
kod rabatowy nice to fit you aplikacja webowa
 • Ciesz się z zamówionej diety i uzyskanej zniżki 🙂

Sposób użycia kodu rabatowego i uzyskania zniżki przez aplikację mobilną:

nice to fit you aplikacja mobilna
 • Zarejestruj się lub zaloguj się na swoje konto:
rejestracja ntfy aplikacja mobilna
 • Kliknij przycisk „Nowe zamówienie”:
nowe zamówienie ntfy aplikacja mobilna
 • Skonfiguruj dietę:
konfiguracja diety ntfy aplikacja mobilna
 • W polu „Kod rabatowy” wpisz „mic006” i kliknij przycisk „AKTYWUJ”:
kod rabatowy ntfy aplikacja mobilna
 • Ciesz się z zamówionej diety i uzyskanej zniżki 😃 Aplikacja mobilna jest też wygodnym narzędziem, aby zaktualizować nasze dane, czy zmienić adres dostawy.

Informacje na temat diety pudełkowej z NTFY – Nice To Fit You:

NTFY jest dietą pudełkową inną niż wszystkie dotychczas dostępne na rynku. Przede wszystkim – tutaj masz zawsze wybór. Możesz w elastyczny sposób wybrać czas dostawy, rodzaj posiłku na który masz ochotę danego dnia czy też wybrać rodzaj diety, którą preferujesz. Umożliwia Ci to dopasowanie diety pod swoje indywidualne preferencje żywieniowe. Dzięki temu czujesz się jak lepsza wersja siebie. Nice To Fit You to nie jest zwyczajny catering dietetyczny. To posiłki, które jesz z wielką ochotą i które pozwalają Ci na utrzymania zdrowia oraz pięknego wyglądu każdego dnia.

Dzięki temu, że NTFY ma przygotowaną dla swoich użytkowników intuicyjną aplikację mobilną zyskujesz szybki dostęp do zarządzania swoją dietą wszędzie tam gdzie jest dostęp do internetu. Nice To Fit You umożliwia Ci elastyczność pod względem adresu dostawy Twojej diety, zakresu menu czy też wyboru pasujących Ci godzin.

Obawiasz się, że to co zamówisz Ci nie posmakuje, a opis Cię nie przekonuje? W NTFY nie ma takiej obawy – zawsze masz dostęp do pełnego zbioru posiłków wraz z ich zdjęciami. Dzięki temu doskonale wiesz jak będzie wyglądał Twój posiłek. Dania tworzone są przez doświadczonych kucharzy z najlepszych jakościowo produktów, pochodzących tylko od sprawdzonych dostawców. Pozwala to mieć pewność, że to co jesz jest najlepsze i najbardziej korzystne dla twojego zdrowia.


Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny Nice To Fit You?

W NTFY czeka na Ciebie 5 zróżnicowanych diet, które odpowiadają różnym potrzebom żywieniowym. Ponadto masz możliwość dodatkowo je modyfikować, wybierając do swojego dziennego menu posiłki, które Ci najbardziej odpowiadają. Wysoce wykwalifikowany zespół dietetyków i doświadczonych kucharzy z Nice To Fit You dba o różnorodność każdej z diet – dzięki temu, dania NTFY nigdy Ci się nie znudzą. Dodatkowo brana jest pod uwagę odpowiednia kaloryczność, ilość błonnika oraz bilans makro i mikroskładników. Goszczą tutaj także posiłki oparte na sezonowych, świeżych produktach. Dzięki NTFY możesz dokonywać wyboru wtedy kiedy tego potrzebujesz. Wybierając określony pakiet dietetyczny masz możliwość selekcjonowania spośród kilkudziesięciu dań każdego dnia. W Nice To Fit You masz zawsze dostęp do swojego planu żywieniowego na kilka kolejnych dni. To do Ciebie należy wybór czy go zatwierdzisz czy też wprowadzisz w nim jakieś zmiany. Tak szeroka kontrola menu przekłada się na wysoką satysfakcję z diety dla wszystkich tych, którzy lubią nowości i nie lubią w kółko jeść tego samego.


Do wyboru 7 różnych diet

To aż 35 różnych dań w menu. Zamieniaj posiłki pomiędzy sobą lub zostaw te domyślne – dla swojej wygody!

👉🏻 Smart – Tradycyjna kuchnia polska – przepyszne proste dania i desery jak z dzieciństwa. Ochota na powrót do smakowych korzeni?
👉🏻 Classic – Klasyczne smaki, różnorodne składniki – bez ograniczeń. Mięsa przygotowane smacznie i zdrowo, lżej, ale nadal domowo.
👉🏻 Vegan – W 100% roślinna dieta wegańska. Zero produktów odzwierzęcych. Zdrowo zbilansowany weganizm w pysznej odsłonie.
👉🏻 Veggy – Doskonale zbilansowana i sycąca dieta wegetariańska. Mnóstwo przepysznych smaków. Bez mięsa, ale też bez nudy.
👉🏻 Balance – Dieta dbająca o układ trawienny i immunologiczny, uwzględniająca ograniczenie glutenu i wykluczenie nabiału.
👉🏻 Active – Od trenera, dla tych aktywnych. Białkowo – tłuszczowa dieta niskowęglowodanowa. Przepyszne fit ciasta i desery.
👉🏻 Foodie – Posiłki kuchni świata, jak z topowej restauracji. Kolory, inspiracje, zdrowie i smak – dla prawdziwych kulinarnych świrów.


Bezpieczeństwo diety z NTFY

💡EDUKACJA PRACOWNIKÓW
W Nice To Fit You przeprowadzane są cykliczne szkolenia z zasad dobrych praktyk higienicznych i produkcyjnych. Codziennie aktywnie przestrzegane są zasady BHP i HACCP. W firmie funkcjonuje specjalny Dział Bezpieczeństwa Żywności, który wspólnie z kierownikami wszystkich działów produkcyjnych jest odpowiedzialny za nadzór nad przestrzeganiem wdrożonych praktyk.

💡HIGIENA I DEZYNFEKCJA
Kilkanaście razy dziennie następuje dezynfekcja każdej przestrzeni produkcyjnej. Nice To Fit You korzysta wyłącznie ze specjalistycznych i silnych środków dezynfekujących. W zakładzie zastosowano podział na strefy, zainstalowano bezdotykowe krany, korzysta się ze specjalistycznej śluzy higienicznej. Dezynfekuje się także miejsca nie mające kontaktu z żywnością m.in. klamki, poręcze czy samochody. Każda osoba wchodząca do zakładu jest zobowiązana do umycia i dezynfekcji rąk. Wejście na obszar produkcyjny jest równoznaczne z przejściem przez specjalistyczną śluzę higieniczną, gdzie następuje obowiązkowe mycie i dezynfekcja rąk oraz dezynfekcja obuwia. Stanowiska do mycia rąk są wyposażone w umywalkę uruchamianą bezdotykowo, mydło myjąco-dezynfekujące oraz płyn do chirurgicznej dezynfekcji rąk. Przy każdym stanowisku jest zamieszczona instrukcja mycia rąk.

💡ODZIEŻ OCHRONNA
W Nice To Fit You Pracownicy są zobowiązani do noszenia odzieży ochronnej w postaci pełnego stroju, jednorazowego czepka, maseczek oraz obuwia roboczego. O stan higieniczny odzieży ochronnej dba specjalistyczna firma, która codziennie poddaje odzież ochronną praniu i dezynfekcji. Pracownicy produkcyjni w pracy stosują jednorazowe rękawiczki.

💡BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI
Niezmiennie żaden z dostawców nie ma kontaktu z żywnością, kierowcy odbierają zapakowane torby, a posiłki dostarczane są w szczelnie zamkniętych pojemnikach. Wydawanie paczek następuję w miarę możliwości indywidualnie, aby ograniczyć kontakt między kierowcami do minimum. W NTFY kierowcy są także przeszkoleni z zasad dobrej praktyki higienicznej oraz zobowiązani są do dezynfekcji aut zgodnie z ustalonym harmonogramem. Stale przestrzegane są też pozostałych zasad bezpieczeństwa żywności, jak odpowiednia obróbka termiczna potraw czy rozdział surowców.


Nice To Fit You kod rabatowy i promocje

Za pomocą witryny internetowej NTFY możesz zapoznać się z szczegółami dostępnych diet oraz uzyskać więcej informacji o Nice To Fit You. Nie jesteś pewny, która dieta jest najodpowiedniejsza dla Ciebie? To żaden problem – na stronie znajdziesz test, który pozwoli Ci dopasować optymalny plan żywieniowy pod Twoje preferencje. Dostaniesz gotowe posiłki szyte na miarę Twojego zapotrzebowania kalorycznego. Obawiasz się, że catering NTFY nie zmieści się w twoim budżecie żywieniowym? Bez obaw – częste promocje i kody rabatowe Nice To Fit You pozwolą Ci znaczenie zaoszczędzić. Lubisz okazje rabatowe? Przy swoim zamówieniu wprowadź kod rabatowy NTFY i tym samym obniż cenę zamówienia.


Lista obsługiwanych miast

NTFY stale rozwija swoje zasięgi na terenie całej Polski. Oto lista miast i okolic, gdzie aktualnie można zamówić cathering: Białystok, Bielsko Biała, Brzeg, Budzyń Bydgoszcz Bytom Chodzież Chorzów Czernków Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Goczałkowice Zdrój, Gorzów Wielkopolski, Gostyń, Gostynin, Grudziądz, Inowrocław, Jelenia Góra, Katowice, Kielce, Kołobrzeg, Kościan, Kostrzyn, Koszalin, Kraków, Kutno, Lębork, Łódź, Łowicz, Lublin, Murowana, Goślina, Mysłowice, Oborniki, Oleśnica, Olsztyn, Opole, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Pobiedziska, Poznań, Pszczyna, Radom, Rawa Mazowiecka, Rogoźna, Ruda Śląska, Rzeszów, Skierniewice, Słupsk, Sopot, Śrem, Środa Wielkopolska, Świdnica, Świecie, Szamotuły, Szczecin, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Trójmiasto, Trzcianka, Tychy, Wągrowiec, Wałbrzych, Warszawa, Wrocławek, Wrocław, Zabrze .


Moja opinia na temat cateringu Nice To Fit You:

 • Chyba najnowocześniejszy catering z jakiego korzystałem.
 • Urozmaicone menu z dużą ilością warzyw. Dzięki wygodnej i przejrzystej aplikacji na telefon szybko można wybrać potrawy na dany dzień, które najbardziej nam odpowiadają. Mamy tam też ich zdjęcia, więc od razu wiemy co dostaniemy.
 • Dobra jakość jedzenia.
 • Kaloryczność posiłków utrzymana na deklarowanym poziomie – sprawdzone empirycznie przy prawidłowo przeprowadzonej redukcji tkanki tłuszczowej.
 • Bardzo fajnym rozwiązaniem jest możliwość zmiany terminu i miejsca dostaw oraz wpisania kodu dostępu do bramy, tak aby dostawca nas nie budził rano.
 • Menu z tygodnia na tydzień się różni, co z mojego doświadczenia z catheringami nie jest standardem.
 • Obsługa wyjątkowo miła i bezproblemowo załatwia wszelkiego rodzaju reklamacje (raz mi się zdarzyła).
 • Portal internetowy bardzo wygodny. W łatwy sposób można zmienić daty posiłków – świetna sprawa przy częstych wyjazdach.
 • Dodałbym jedynie możliwość wglądu na wcześniejsze oceny posiłków – umożliwiłoby to jeszcze lepszą optymalizację wyborów.

Z czystym sumieniem POLECAM i zachęcam z skorzystania z oferty Nice To Fit You – NTFY 😃

Najczęstsze pytania o kod rabatowy NTFY – Nice To Fit You

1. Jak działa kod rabatowy NTFY?
➤ Kod rabatowy nice to fit you pozwala obniżyć cenę całego zamówienia o 5%.
2. Jak użyć kodu rabatowego Nice To Fit You?
➤ Kod rabatowy Nice To Fit You należy wpisać go przy składaniu nowego zamówienia w polu “Kod rabatowy:” mic006 , a następnie zatwierdzić klikając przycisk “Aktywuj”.
3. Czy mogę użyć kod rabatowy NTFY ponownie?
➤ Kod rabatowy Nice To Fit You mic006 jest wielokrotnego użytku, to znaczy, że możesz używać go przy każdym kolejnym zamówieniu (zawsze obniży całe zamówienie o 5% jego wartości).
4. Czy kod rabatowy NTFY działa przez aplikację mobilną?
➤ Tak, kod rabatowy Nice To Fit You mic006 działa zarówno przez stronę internetową jak i aplikację mobilną.
5. Czy w NTFY – Nice To Fit You płacę dodatkowo za dostawę?
➤ Nie. Dostawa w NTFY jest już wliczona w cenę diety.

Szczegóły obecnych zniżek
🏷️Aktywne kody rabatowe:2
💎 Kody rabatowe Premium:1
🛍️ Aktualne promocje:1
Wszystkie dostępne kupony:3
🔥 Największy rabat:10%
🕒 Ostatnia aktualizacja:01.01.2024

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się i bądź informowany o nowych postach (zero spamu!). Dodatkowo otrzymasz, moją prywatną listę 15 najbardziej przydatnych narzędzi (wraz z krótkim opisem), których używam przy testach penetracyjnych.

Nigdy nie podam, nie wymienię ani nie sprzedam Twojego adresu e-mail. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

11 odpowiedzi na „NTFY kod rabatowy Nice To Fit You Lipiec 2024 – mic006

 1. Monika komentarz:

  Dziękuję, skorzystałam ze zniżki 🙂

 2. Tomasz komentarz:

  Jakie to pyszne! Opcja wyboru posiłków z kilku różnych diet jest mega. To co prawda dopiero trzeci dzień diety, ale 15 na 15 posiłków palce lizać. I bardzo miły dostawca!

 3. Tyna komentarz:

  Zdecydowanie polecam! Fajny wybór posiłków, wybierasz jedną z trzech propozycji danego posiłku.
  Cenę można obniżyć również kodem rabatowym dzięki któremu zyskujesz 5% rabatu na całe zamówienie.
  Kod do wpisania podczas składania zamówienia.
  Kod jest wielorazowego użytku, nie musisz obawiać się o to, że ktoś użył go przed Tobą 🙂

  PS. Ponoć posiłki z tym rabatem nie tuczą 🙂

 4. Martyna komentarz:

  Polecam jest naprawdę pysznie 😜 Posiłki zawsze są świeże i wyglądają apetycznie, a najlepsze jest to że możemy sami wybrać co chcemy jeść 🙂

 5. Patrycja komentarz:

  Świetny cathering. Posiłki oceniam bardzo pozytywnie szczególnie ze względu na możliwość wyboru menu. Opcja wyboru 3 dań na każdy z 5 posiłków jest super. Wybieram co chcę, jem co lubię, odrzucam to na co nie mam ochoty. Dostawa realizowana terminowo.

 6. Weronika komentarz:

  Bardzo polecam cathering, a próbowałam naprawdę sporo różnych. NTFY jest rewelacyjne. U mnie na osiedlu dużo osób korzysta z NTFY, widać to rano kiedy na recepcji leży cały rząd biało-żółtych toreb 😉
  Ja zamawiam zazwyczaj pakiet PLUS lub Super+. Brawo za super składniki i kreatywność.
  Możliwość wyboru kaloryczności i ilości posiłków, cały Interface/UI i appka są ekstra. Jak są jakieś problemy techniczne, zawsze jest mail/notyfikacja na stronie z informacją.
  Podziękowania też dla całego teamu NTFY że podczas pandemii tak sobie z wszystkim radzą na piątkę z plusem!

 7. konkret90 komentarz:

  Byłam sceptyczna, wręcz niechętna…..śmiałam się z ludzi jedzących z pudełek.
  PRZEPRASZAM Was wszystkich!!!
  Od miesiąca i ja dołączyłam. rezultat : 3kg mniej. Bez katowania się głodówkami i pseudo farmaceutykami.
  A co najważniejsze, nie znam innej firmy przyrządzającej tak smaczne potrawy dla VEGAN

 8. Patrycja komentarz:

  Moje doświadczenia są tylko pozytywne. Jedzenie smacznie, świetna opcja wyboru dań w aplikacji, nigdy żadnych problemów z dostawą, a dodzwoniłam się wczoraj bez żadnego problemu. Także tak trzymać! Polecam serdecznie.

 9. Merry komentarz:

  Korzystałam z NTFY już kilka razy w ciągu ponad 2 lat i mogę z czystym sumieniem ocenić catering.
  POLECAM!
  Przede wszystkim za pyszne i świeże jedzenie, fajna obsługę telefoniczna, możliwość wyboru dań z kilku opcji (4), łatwa aplikacja. Dostawy miałam pod 3 adresy, zazwyczaj dostarczane między 4-6 rano, kierowca
  Jeśli chodzi o jedzenie to jest ono różnorodne i smaczne. Dania nie są przesolone ani za słodkie, co uważam za plus, bo każdy może sobie je doprawić wedle uznania. Każdy z 5 posiłków można wybrać z 4 opcji, np. śniadanie na słono, na słodko, sałatka, jogurt z musem lub pyszna pasta.
  Jedyny mały minusik to, że czasem jest za dużo dań wegańskich, zwłaszcza przy obiadach. Oczywiście zdarzyło się, że coś mi nie smakowało (z ostatniej 30dniowej diety tylko jedno danie poszło do kosza).
  Jeśli chodzi o wielkość porcji to wydaje mi się adekwatna. Śmiać mi się chce gdy ludzie piszą, że przy diecie 1000 kcal np z podwieczorku wybierają z 4 opcji ciasto, a nie sałatkę lub zupę, no ludzie na logikę przy tej kaloryczności to będzie bardzo mały kawałek.
  Polecam świeżo upieczonym mamom, zrzuciłam prawie wszystkie ciążowe kilogramy i miałam więcej czasu dla maluszka.
  NTFY tak trzymać!

 10. Joanna komentarz:

  Nice To Fit You, it is really nice to eat you ❤️❤️❤️

Podziel się swoją opinią na temat artykułu